drjobs Finance Manager English

Finance Manager

صاحب العمل نشط

1 وظيفة شاغرة
drjobs

حالة تأهب وظيفة

سيتم تحديثك بأحدث تنبيهات الوظائف عبر البريد الإلكتروني
Valid email field required
أرسل الوظائف
drjobs
أرسل لي وظائف مشابهة
drjobs

الخبرة drjobs

1 - 1 سنوات

موقع الوظيفة drjobs

دبي - الامارات

الراتب الشهري drjobs

لم يكشف

drjobs

لم يتم الكشف عن الراتب

الجنسية

أي جنسية

الجنس

N/A

عدد الوظائف الشاغرة

الوصف الوظيفي

Meguntad már a folyamatos monotonitást? Esetleg el re lépési lehet séget keresel? Ha van már hasonló területed szerzett tapasztalatod és szívesen dolgoznál KÉSZLETELLEN R pozícióba, akkor csatlakozz 20 éves múlttal rendelkez épít ipari alapanyaggyártó partnerünkhöz!

Targoncavezet ként is várjuk a jelentkezésed, ha érzel magadban affinitást a feladatok elvégzésére és szakmailag kihívást keresel

Munkáid során ezek a feladatok várnak rád:
  • Beérkez cikkek és gyári termelés fizikai átvétele, megszámolása;
  • Napi-heti-havi készletellen rzések elvégzése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • Biztonsági és munkavédelmi el írások betartása és betartatása.
Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Rendelkezel érettségivel;
  • Könnyen alkalmazkodsz az id járási viszonyokhoz (nagyrészben kültéri munkavégzés);
  • Gyorsan tanulsz és nyitott vagy akár Excelben vagy SAP-ban megtanulni az adminisztrációt;
  • Képes vagy beleállni egy- egy konfliktus helyzetbe.
  • El ny: SAP és épít anyag-ipari ismeretek;
  • Targoncavezet i bizonyítvány
Amire biztosan számíthatsz alapfizetés mellett:
  • Méltányos juttatási csomag mely tartalmazza Cafeteria, 13. havi fizetés és prémiumot;
  • Utazás költségtérítés (gépjárm vel 30 Ft/km vagy a bérleted 100%-a);
  • Stabil vállalati háttérrel rendelkez munkahelyre, kellemes légkörrel;
  • Szakmai fejl désre és különböz családi rendezvényekre;
  • Folyamatosan változó, színes feladatokban vehetsz részt.
Egyéb információk:
  • M szakrend: Egym szakos munkarend H-P 7:00-15:20
  • Munkavégzés helye: Csorna

نوع التوظيف

دوام كامل

القسم / المجال المهني

التمويل / الخزانة

المهارات المطلوبة

نبذة عن الشركة

الإبلاغ عن هذه الوظيفة
إخلاء المسؤولية: د.جوب هو مجرد منصة تربط بين الباحثين عن عمل وأصحاب العمل. ننصح المتقدمين بإجراء بحث مستقل خاص بهم في أوراق اعتماد صاحب العمل المحتمل. نحن نحرص على ألا يتم طلب أي مدفوعات مالية من قبل عملائنا، وبالتالي فإننا ننصح بعدم مشاركة أي معلومات شخصية أو متعلقة بالحسابات المصرفية مع أي طرف ثالث. إذا كنت تشك في وقوع أي احتيال أو سوء تصرف، فيرجى التواصل معنا من خلال تعبئة النموذج الموجود على الصفحة اتصل بنا